Oblastní a okresní přebor 2016

oblzav-2016-1064

PŘEBOR ŽÁKYŇ

V sobotu 7. 5. 2016 se v hale GKM uskutečnil okresní resp. oblastní přebor žákyň základního stupně. K měření sil se sešlo celkem 21 děvčat ročníku narození 2007 – 2009. Všechny závodnice předvedly povinné sestavy na čtyřech nářadích a kvalifikovaly se do krajského přeboru , který se bude konat 4. 6. 2016 v Šumperku. Vzhledem k účasti děvčat z TJ Šumperk byl závod současně okresním i oblastním přeborem.

Oddíl GKM Olomouc vyslal do soutěže celkem 11 žákyň. Domácí závodnice předvedly vyrovnané výkony a po zásluze obsadily stupně vítězů v obou závodech. Nejlépe si vedla Johana Valentová, která s přehledem zvítězila před svými oddílovými kolegyněmi Sabinou Sikorovou a Karolínou Cápalovou. Další z domácích závodnic se v poměrně početném poli startujících rovněž neztratily a po předvedení svých sestav se umístily následovně:

Výsledky:

Oblastní přebor (GKM Olomouc, SK UP Olomouc, TJ Šumperk)

Oblastní přebor (GKM Olomouc, SK UP Olomouc, TJ Šumperk) – 2008

Okresní přebor ( GKM Olomouc, SK UP Olomouc)

Děvčatům za předvedené výkony blahopřejeme a věříme, že je úspěch bude motivovat i v další sportovní přípravě.

PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ STARŠÍCH ŽÁKYŇ VE DVOJBOJI

Starší žákyně (roč. 2005, 2006) se v sobotu 7. 5. 2016 sešly v hale GKM k přátelskému utkání s děvčaty z TJ Praděd Bruntál. V rámci vloženého závodu předvedly své sestavy na kladině a v prostných. Po bezchybném výkonu zvítězila Barbora Cupáková před Hanou Kopernickou a Annou Šotkovou ( všechny GKM).

Výsledky:

Přátelské utkání (GKM Olomouc, TJ Praděd Bruntál, TJ Šumperk)

Děvčatům přejeme mnoho elánu a chuti do další práce.

FOTOGRAFIE ZE ZÁVODU NALEZNETE VE FOTOGALERII.